pl en de

Kancelaria Notarialna

Kancelaria notarialna prowadzona przez notariuszy Edytę Malinowską i Piotra Malinowskiego, którzy powołani zostali na to stanowisko decyzją Ministra Sprawiedliwości, po odbyciu aplikacji notarialnej i asesury notarialnej w Izbie Wrocławskiej.

Zapraszamy Państwa do naszej Kancelarii Notarialnej znajdującej się w Jeleniej Górze przy ulicy Bankowej numer 14A. Siedziba kancelarii znajduje się w centrum miasta Jeleniej Góry w bezpośrednim sąsiedztwie kancelarii znajdują się parking, przystanek autobusowy, banki, sąd wieczystoksięgowy.

Staramy się, by świadczone przez nas usługi były dla Państwa jak najbardziej dostępne, z tego względu kancelaria notarialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, istnieje możliwość umówienia się z nami w innych godzinach, a także w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Kancelaria znajduje się w budynku wyposażonym w windę, platformę dla osób niepełnosprawnych i klimatyzację. W przypadkach, gdy ze względu na chorobę lub inne okoliczności, nie jesteście Państwo w stanie przybyć do kancelarii, możliwym jest dokonanie czynności w Państwa miejscu zamieszkania, szpitalu lub siedzibie spółki.